Logo baner

З нами ви це зможете!

Концерн РРТ повідомляє для кабельних операторів

Концерн РРТ повідомляє для кабельних операторів

Author Archive

Сенат США схвалив виділення Україні $500 млн

Written by admin on . Posted in АТО, Міжнародні новини, Новини, Новини-Public, політика

Сенат США схвалив бюджет країни, що передбачає виділення $500 млн на оборону України та надання летальних озброєнь оборонного характеру.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав президент Петро Порошенко.

Очільник держави зараз перебуває у Вашингтоні та готується до зустрічі з президентом Дональдом Трампом, перед чим вирішив повідомити важливу звістку.

За його словами, Cенат США схвалив проект “Закону про бюджет США на потреби національної оборони на 2018 р.” (NDAA). Цей документ передбачає виділення $500 мільйонів для підтримки безпекової та оборонної сфер України.

Проект закону санкціонує надання нашій державі летальних озброєнь оборонного характеру. До нього також включено положення, що дозволяють використання коштів оборонного бюджету США на потреби реабілітації у медичних установах Сполучених Штатів поранених українських військовослужбовців, а також на посилення спроможності повітряних та військово-морських сил нашої держави.

Вперше на законодавчому рівні пропонується надати Україні такі оборонні засоби: радіолокаційні засоби протиповітряної оборони та спостереження за надводною ситуацією; військово-морські протимінні засоби; кораблі прибережної дії та берегової охорони.

Європарламент надав Україні додаткові торговельні преференції

Written by admin on . Posted in економіка, Міжнародні новини, Новини, Новини-Public

У Європейському парламенті підписано рішення про надання Україні додаткових торговельних преференцій. Церемонія підписання відбулася у Страсбурзі в кімнаті протоколу Європарламенту. Документ підписали президент Європейського парламенту Антоніо Таяні та заступник міністра з питань справ Євросоюзу головуючої у ЄС Естонії Матті Маасікас (Matti Maasikas). На церемонії також був присутній доповідач Європарламенту з даного питання Ярослав Валеса. Документ ще має бути оприлюднений в Офіційному журналі ЄС, після чого він набере чинності. Очікується, що це станеться наприкінці вересня.

Клімкін заявив про необхідність відслідковувати пересування росіян територією України

Written by admin on . Posted in АТО, Новини, Новини-Public, політика, соціум

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив про необхідність відслідковувати пересування росіян територією України.

Так, розповідаючи про нові правила перетину кордону, які Україна вводить з 1 січня 2018 року для іноземців, Клімкін заявив, що віз як елементу забезпечення безпеки є недостатньо. “Нам потрібно відслідковувати пересування російських громадян територією України. Тільки реалізація всіх цих пунктів дозволить нам більш ефективно забезпечувати нашу безпеку. Звісно, громадяни Білорусі, як і всі інші, повинні будуть при перетині кордону здавати біометричні дані – це чітко прописано в законі й є елементом нашої національної безпеки”, – розповів він.

Рада Європи вважає вирок Чийгозу ще одним ударом Росії по Меджлісу

Written by admin on . Posted in Новини, Новини-Public, політика, соціум

Рада Європи засуджує позбавлення волі заступника очільника Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза

Про це йдеться офіційній заяві комісара Ради Європи з прав людини, розміщеній на сторінці представництва у Facebook.

Він зазначив, що цей вирок суперечить зобов’язанням Росії в рамках Європейської конвенції про права людини. Адже у ній вказано, що “ніхто не може бути визнаний винним у вчиненні будь-якого кримінального злочину в зв’язку з якоюсь дією або бездіяльністю, що не була кримінальним злочином за національним або міжнародним правом у той час, коли була скоєна”.

“Після заборони Меджлісу, що мало далекосяжні негативні наслідки, цей суд є ще одним ударом по і без того складному становищу татар в Криму”, – наголошується у заяві.  

ООН схвалила нові санкції проти КНДР за 6 напрямками

Written by admin on . Posted in Міжнародні новини, Новини, Новини-Public, політика

Рада безпеки ООН ухвалила резолюцію США щодо запровадження нових санкцій проти Північної Кореї.

Відповідні заходи були узгоджені через тиждень після того, як північнокорейська влада провела найбільш потужне ядерне випробування.

Цей документ спрямований на досягнення шести основних цілей: обмеження імпорту нафти до КНДР, заборона на експорт північнокорейського текстилю, скасування додаткових контрактів країни з іноземними робітниками, припинення контрабанди, призупинка спільних проектів Кореї з іншими країнами та введення санкцій проти органів влади КНДР.