Logo baner

З нами ви це зможете!

Концерн РРТ повідомляє для кабельних операторів

Концерн РРТ повідомляє для кабельних операторів

Клімкін заявив про необхідність відслідковувати пересування росіян територією України

Written by admin on . Posted in АТО, Новини, Новини-Public, політика, соціум

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив про необхідність відслідковувати пересування росіян територією України.

Так, розповідаючи про нові правила перетину кордону, які Україна вводить з 1 січня 2018 року для іноземців, Клімкін заявив, що віз як елементу забезпечення безпеки є недостатньо. “Нам потрібно відслідковувати пересування російських громадян територією України. Тільки реалізація всіх цих пунктів дозволить нам більш ефективно забезпечувати нашу безпеку. Звісно, громадяни Білорусі, як і всі інші, повинні будуть при перетині кордону здавати біометричні дані – це чітко прописано в законі й є елементом нашої національної безпеки”, – розповів він.

Рада Європи вважає вирок Чийгозу ще одним ударом Росії по Меджлісу

Written by admin on . Posted in Новини, Новини-Public, політика, соціум

Рада Європи засуджує позбавлення волі заступника очільника Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза

Про це йдеться офіційній заяві комісара Ради Європи з прав людини, розміщеній на сторінці представництва у Facebook.

Він зазначив, що цей вирок суперечить зобов’язанням Росії в рамках Європейської конвенції про права людини. Адже у ній вказано, що “ніхто не може бути визнаний винним у вчиненні будь-якого кримінального злочину в зв’язку з якоюсь дією або бездіяльністю, що не була кримінальним злочином за національним або міжнародним правом у той час, коли була скоєна”.

“Після заборони Меджлісу, що мало далекосяжні негативні наслідки, цей суд є ще одним ударом по і без того складному становищу татар в Криму”, – наголошується у заяві.  

Уряд схвалив законопроект про створення Служби фінансових розслідувань

Written by admin on . Posted in економіка, Новини, Новини-Public, соціум

Уряд схвалив законопроект про ліквідацію податкової міліції і створення Служби фінансових розслідувань. Про це на своїй сторінці у Facebook написав Міністр фінансів України Олександр Данилюк. “Податкову міліцію має бути остаточно ліквідовано! Час створювати нову професійну Службу Фінансових Розслідувань! Відповідний законопроект розроблено Мінфіном та схвалено Урядом”, – написав О.Данилюк.

Рада проголосувала за реформу освіти

Written by admin on . Posted in Новини, Новини-Public, соціум

Верховна Рада ухвалила законопроект “Про освіту” (№3491-д), необхідний для проведення реформи освіти.

За ініціативу проголосували 255 народних депутатів.

Законопроект покликаний забезпечити впровадження нових принципів навчання і управління школами. Він також надає школам велику автономію в розпорядженні фінансовими ресурсами і формуванні навчального процесу.

Також закон передбачає перехід системи середньої освіти на три рівні на 12 років навчання: початкова освіта (4 роки навчання), базова середня освіта (5 років навчання в гімназії) і профільна середня освіта (3 роки навчання в ліцеях або установах професійної освіти).

Для отримання диплома бакалавра необхідно буде вчитися тільки три роки замість чотирьох. При цьому перший рік навчання в університеті замінить профільну освіту в ліцеї.

Перехід на 12-річне навчання передбачається вже в 2018-2019 навчальному році.

Також проект закону передбачає укрупнення сільських шкіл і створення опорних шкіл, щоб забезпечити якісною освітою дітей, які навчаються в маленьких містечках і селищах.

В Україні посилили контроль на кордоні на час російських навчань «Захід-2017»

Written by admin on . Posted in Новини, Новини-Public, політика, соціум

Україна посилила контроль на державному кордоні у зв’язку з російсько-білоруськими навчаннями «Захід-2017».

Про це розповів помічник голови Державної прикордонної служби Олег Слободян.

«У нас стартували командно-штабні навчання, в рамках яких була посилена охорона кордону на всіх без винятку напрямках, починаючи від зони АТО, північному, західному, південному. Тобто на всіх ділянках ми підсилюємо заходи, принаймні, до закінчення навчань «Захід-2017», – повідомив Слободян.

Раніше повідомлялося, що Україна проведе військові навчання одночасно з російськими «Захід-2017″.

«З метою адекватного реагування на зовнішні загрози, в тому числі пов’язані з проведенням навчань «Захід-2017», було уточнено порядок підготовки Збройних сил України у поточному році», – заявив начальник Генерального штабу Віктор Муженко.

Як очікується, навчання пройдуть із 12 до 15 вересня 2017 року.