Logo baner

З нами ви це зможете!

Концерн РРТ повідомляє для кабельних операторів

Концерн РРТ повідомляє для кабельних операторів

Конгрес США збирається надати військову допомогу Україні

Written by admin on . Posted in Новини, Новини-Public, політика, соціум

Голова комітету у справах збройних сил Палати представників Конгресу США Мек Торнберрі заявив, що США збираються виділити Україні військову допомогу на 2018 фінансовий рік. Про це повідомляє видання The Hill. За його словами, виділені для міністерства оборони США кошти підуть “для протидії загрозам з боку Росії і Північної Кореї”. Торнберрі також зазначив, що в законопроекті будуть кілька елементів, щоб “ще більше зміцнити нашу прихильність НАТО і Україні”. Видання також повідомляє, що в законопроекті передбачається виділення “мільйонів” Україні для оснащення і навчання армії. “Він (законопроект) буде включати в себе військову допомогу Україні і заклик до адміністрації надати летальну допомогу, щоб українці могли захистити себе від агресії, яка йде до них зі сходу”, – сказав Торнберрі.  

Український проект вперше отримав “Канського лева”

Written by admin on . Posted in Новини, Новини-Public, соціум

Проект Українського кризового медіа-центру отримав “Бронзового Лева” у категорії Entertainment Lions for Music на міжнародному фестивалі реклами “Канські Леви”. Проект-переможець “Свідок” — це меморіальна кампанія до 75-х роковин трагедії у Бабиному Яру. Це вперше, коли таку нагороду отримала українська кампанія. Проект “Свідок” — це нагадування про найбільшу трагедію єврейського народу під час Другої світової війни. Трагедії, яка була не просто національною, а глобальною за своїми масштабами. Поєднання проникливої музики, зворушливого дитячого співу та оригінальної художньої постановки — наголошують на тому, що пам’ять буде жити. “Жоден художній твір не врятував людство від війни, але сліпа віра в те, що це можливо і є єдиною умовою успішної творчості,” — зазначив Святослав Луньов, український композитор, автор музичного твору “Свідок”.  Креативна концепція базувалася на цитаті Соломона “Будьте голосом тих, хто не може говорити за себе…”.

Рада посилила відповідальність за паркування на місцях для осіб з інвалідністю

Written by admin on . Posted in Новини, Новини-Public, політика, соціум

Верховна Рада посилила відповідальність за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю. Відповідне рішення підтримали 244 народних депутати. Законом у Кодексі України про адміністративні правопорушення, зокрема, встановлюється, що зупинка чи стоянка транспортних засобів на місцях, що позначені відповідними дорожніми знаками або дорожньою розміткою, на яких дозволено зупинку чи стоянку лише транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю (крім випадків вимушеної стоянки), а так само створення перешкод водіям з інвалідністю або водіям, які перевозять осіб з інвалідністю, у зупинці чи стоянці керованих ними транспортних засобів, неправомірне використання на транспортному засобі розпізнавального знака “Водій з інвалідністю” — тягнуть за собою накладення штрафу від 60 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Таку ж санкцію тягне за собою паркування транспортного засобу на місцях, призначених для безплатного паркування транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю, водієм, який не має документів про наявність у нього чи в одного з пасажирів інвалідності (крім явно виражених ознак інвалідності). Крім того, необлаштування на спеціально обладнаних чи відведених майданчиках для паркування транспортних засобів, у тому числі біля житлових будинків (крім індивідуальних житлових будинків) та інших будівель, на тротуарах (із числа місць для зупинки та стоянки транспортних засобів), місць, призначених для паркування транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю, чи облаштування таких місць без дотримання вимог щодо їх розміщення — тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб суб’єктів господарювання, які утримують спеціально обладнані чи відведені майданчики для паркування транспортних засобів, від 60 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Радикал Андрій Лозовий вимагав внести зміни в декларацію

Written by admin on . Posted in Новини, Новини-Public, політика, соціум

Він стверджує, що Національне антикорупційне бюро України не має жодних доказів в обвинуваченнях, які висуває до нього генеральний прокурор Юрій Луценко. Каже – це політичний тиск на радикалів. Нагадаю, ГПУ просить у парламенту дозволу притягнути до кримінальної відповідальності депутата Андрія Лозового. Його підозрюють в ухилянні від сплати податків. Досудове розслідування встановило, що Лозовой з 1 січня 2007 року до 31 грудня 2015 умисно ухилився від сплати податків та зборів, що призвело до збитків на суму понад один і вісім мільйонів гривен, а це більше ніж у 3 тисячі разів перевищує неоподатковуваний мінімум прибутків громадян.

Рівень військової журналістики насьогодні покращився

Written by admin on . Posted in Новини, Новини-Public, політика, соціум

Про це повідомила голова Комітету з питань свободи слова та інформполітики Вікторія Сюмар за результатами поїздки комітету до Донецької області минулого тижня. Вона також відзначила високий рівень газет для військових, які видають прес-офіцери АТО. Водночас, за словами Сюмар, в зоні розмежування — проблеми з українськими каналами: мовлять тільки суспільні UA: Перший і ДоТеБе.