Logo baner

З нами ви це зможете!

Концерн РРТ повідомляє для кабельних операторів

Концерн РРТ повідомляє для кабельних операторів

Європарламент надав Україні додаткові торговельні преференції

Written by admin on . Posted in економіка, Міжнародні новини, Новини, Новини-Public

У Європейському парламенті підписано рішення про надання Україні додаткових торговельних преференцій. Церемонія підписання відбулася у Страсбурзі в кімнаті протоколу Європарламенту. Документ підписали президент Європейського парламенту Антоніо Таяні та заступник міністра з питань справ Євросоюзу головуючої у ЄС Естонії Матті Маасікас (Matti Maasikas). На церемонії також був присутній доповідач Європарламенту з даного питання Ярослав Валеса. Документ ще має бути оприлюднений в Офіційному журналі ЄС, після чого він набере чинності. Очікується, що це станеться наприкінці вересня.

Уряд схвалив законопроект про створення Служби фінансових розслідувань

Written by admin on . Posted in економіка, Новини, Новини-Public, соціум

Уряд схвалив законопроект про ліквідацію податкової міліції і створення Служби фінансових розслідувань. Про це на своїй сторінці у Facebook написав Міністр фінансів України Олександр Данилюк. “Податкову міліцію має бути остаточно ліквідовано! Час створювати нову професійну Службу Фінансових Розслідувань! Відповідний законопроект розроблено Мінфіном та схвалено Урядом”, – написав О.Данилюк.

Угода між Україною і Канадою про вільну торгівлю

Written by admin on . Posted in економіка, Міжнародні новини, Новини, Новини-Public, політика

1 серпня набула чинності угода про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою.

У прес-службі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України повідомили, що угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою відкриє безмитний доступ для українських експортерів до 98% ринків товарів.

Канадський ринок привабливий для українських експортерів, адже Канада імпортує на більш ніж 400 млрд доларів США щорічно. Скасування імпортних мит Канадою дозволить українським виробникам харчової, легкої, хімічної, нафтохімічної і машинобудівної промисловості отримати максимальні переваги на канадських ринках.

Угода була підписана 11 липня 2016 року Першим віце-прем’єр-міністром України Степаном Кубівим та Міністром міжнародної торгівлі Канади Христею Фріланд. 14 березня 2017 року завершився процес ратифікації угоди Верховною Радою України.

Україна не постачає світло окупованому Донбасу

Written by admin on . Posted in АТО, економіка, Новини, Новини-Public, соціум

З опівночі 26 липня припинено перетоки електричної енергії з тимчасово неконтрольованими районами Донецької області

Про це повідомив т.в.о. директора “Укренерго” Всеволод Ковальчук у Facebook.

“Територія ОРДЛО наразі не споживає електроенергію, вироблену електростанціями на контрольованій частині України”, – повідомив Ковальчук.

За його словами, потреби окупованих територій в енергії покриваються за рахунок Старобєшевської та Зуївської ТЕС, іншими виробниками на НКТ, а також поставками з Російської Федерації, що відбуваються по лініях,  які виключені з переліку міждержавних.

“Перетоки по них не обраховуються в загальному сальдо “Україна-Росія-Білорусь”, – написав Ковальчук.

Нові санкції США проти Росії

Written by admin on . Posted in економіка, Міжнародні новини, Новини, Новини-Public, політика

Українське посольство пояснило деталі законопроекту щодо нових санкцій проти Росії, які ухвалили у Конгресі.

Про це повідомляє прес-центр посольства України в Сполучених штатах.

У відомстві зазначили, що в ухваленому законопроекті “Протидія супротивникам Америки через санкції” (H.R. 3364) приділяється особлива увага підтримці суверенітету України, а також посиленню санкцій проти Кремля.

Зокрема, у документі чітко визначено, що політика США передбачає:

  • підтримку уряду України у відновленні суверенітету та територіальної цілісності;
  • засудження та протидія всім дестабілізуючим зусиллям уряду РФ в Україні;
  • невизнання незаконної анексії Криму урядом РФ чи відторгнення будь-якої частини території України з використанням військової сили;
  • надання допомоги з реформування енергетичного сектору України та зменшення залежності від російських енергетичних ресурсів;
  • продовження протидії реалізації проекту “Північний потік-2”.

Цей документ законодавчо закріплює чинні санкції проти Росії. Понад те, він заборонятиме американському президенту скасовувати санкції без дозволу на це Конгресу.

Законопроект передбачає можливість введення санкцій проти російських державних підприємств у металургійній та гірничо-видобувній галузях, та на залізничному транспорті, а також посилює антиросійські секторальні санкції щодо фінансового сектору та російської енергетики.

Документ також дозволяє введення санкцій у зв’язку з діяльністю російського уряду в напрямку підриву кібернетичної безпеки, а також щодо осіб, відповідальних за порушення прав людини на окупованих територіях. Це також стосується осіб, що діють в інтересах російських оборонного та розвідувального секторів, значною мірою сприяли спроможностям країни з проведення приватизації державних активів.

“Проект закону передбачає створення “Фонду для протидії російському впливу” та виділяє до його бюджету $250 млн на 2018-2019 фінансові роки. На реалізацію ініціатив з підтримки енергетичної безпеки України передбачається виділення $30 млн”, – наголосили у посольстві.