Logo baner

З нами ви це зможете!

Концерн РРТ повідомляє для кабельних операторів

Концерн РРТ повідомляє для кабельних операторів

Угода між Україною і Канадою про вільну торгівлю

Written by admin on . Posted in економіка, Міжнародні новини, Новини, Новини-Public, політика

1 серпня набула чинності угода про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою.

У прес-службі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України повідомили, що угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою відкриє безмитний доступ для українських експортерів до 98% ринків товарів.

Канадський ринок привабливий для українських експортерів, адже Канада імпортує на більш ніж 400 млрд доларів США щорічно. Скасування імпортних мит Канадою дозволить українським виробникам харчової, легкої, хімічної, нафтохімічної і машинобудівної промисловості отримати максимальні переваги на канадських ринках.

Угода була підписана 11 липня 2016 року Першим віце-прем’єр-міністром України Степаном Кубівим та Міністром міжнародної торгівлі Канади Христею Фріланд. 14 березня 2017 року завершився процес ратифікації угоди Верховною Радою України.

Україна не постачає світло окупованому Донбасу

Written by admin on . Posted in АТО, економіка, Новини, Новини-Public, соціум

З опівночі 26 липня припинено перетоки електричної енергії з тимчасово неконтрольованими районами Донецької області

Про це повідомив т.в.о. директора “Укренерго” Всеволод Ковальчук у Facebook.

“Територія ОРДЛО наразі не споживає електроенергію, вироблену електростанціями на контрольованій частині України”, – повідомив Ковальчук.

За його словами, потреби окупованих територій в енергії покриваються за рахунок Старобєшевської та Зуївської ТЕС, іншими виробниками на НКТ, а також поставками з Російської Федерації, що відбуваються по лініях,  які виключені з переліку міждержавних.

“Перетоки по них не обраховуються в загальному сальдо “Україна-Росія-Білорусь”, – написав Ковальчук.

Нові санкції США проти Росії

Written by admin on . Posted in економіка, Міжнародні новини, Новини, Новини-Public, політика

Українське посольство пояснило деталі законопроекту щодо нових санкцій проти Росії, які ухвалили у Конгресі.

Про це повідомляє прес-центр посольства України в Сполучених штатах.

У відомстві зазначили, що в ухваленому законопроекті “Протидія супротивникам Америки через санкції” (H.R. 3364) приділяється особлива увага підтримці суверенітету України, а також посиленню санкцій проти Кремля.

Зокрема, у документі чітко визначено, що політика США передбачає:

  • підтримку уряду України у відновленні суверенітету та територіальної цілісності;
  • засудження та протидія всім дестабілізуючим зусиллям уряду РФ в Україні;
  • невизнання незаконної анексії Криму урядом РФ чи відторгнення будь-якої частини території України з використанням військової сили;
  • надання допомоги з реформування енергетичного сектору України та зменшення залежності від російських енергетичних ресурсів;
  • продовження протидії реалізації проекту “Північний потік-2”.

Цей документ законодавчо закріплює чинні санкції проти Росії. Понад те, він заборонятиме американському президенту скасовувати санкції без дозволу на це Конгресу.

Законопроект передбачає можливість введення санкцій проти російських державних підприємств у металургійній та гірничо-видобувній галузях, та на залізничному транспорті, а також посилює антиросійські секторальні санкції щодо фінансового сектору та російської енергетики.

Документ також дозволяє введення санкцій у зв’язку з діяльністю російського уряду в напрямку підриву кібернетичної безпеки, а також щодо осіб, відповідальних за порушення прав людини на окупованих територіях. Це також стосується осіб, що діють в інтересах російських оборонного та розвідувального секторів, значною мірою сприяли спроможностям країни з проведення приватизації державних активів.

“Проект закону передбачає створення “Фонду для протидії російському впливу” та виділяє до його бюджету $250 млн на 2018-2019 фінансові роки. На реалізацію ініціатив з підтримки енергетичної безпеки України передбачається виділення $30 млн”, – наголосили у посольстві.

Обшуки на спиртзаводах

Written by admin on . Posted in економіка, Новини, Новини-Public

Українські правоохоронці обшукують 41 спиртзавод у зв’язку з підозрами у виготовленні контрафактного спирту

Про це повідомив у Facebook перший заступник голови Державної фіскальної служби України Сергій Білан.

“Спецоперація спрямована на припинення незаконного виробництва та реалізації підакцизної продукції. “Лівий” спирт виготовляється з необлікованої сировини, продається за готівку. Існування такого тіньового ринку у спиртовій галузі призводить до мільярдних втрат державного бюджету та несе серйозні ризики для здоров’я населення”, – наголосив чиновник.

У спецоперації задіяно 430 правоохоронців. Її здійснює податкова міліція під процесуальним керівництвом ГПУ.

У Siemens розповіли, як покарають Росію за обман

Written by admin on . Posted in економіка, Міжнародні новини, Новини, Новини-Public, політика

Німецька компанія Siemens ухвалила кілька рішень у зв’язку з продажем газових турбін до Росії, яка відвезла їх до окупованого Криму.

Про це повідомляє  прес-служба компанії.

1. Siemens повністю відмовиться від своєї частки в російській компанії “Интеравтоматика”, яка пропонує обладнання та послуги для допоміжних і контрольних систем управління електростанцій.

2. Siemens ініціювала відгук ліцензій, виданих російським компаніям, на поставку обладнання для електростанцій змішаного циклу.

3. Siemens тимчасово призупинить поставки електрогенеруючого обладнання за поточними контрактами російським клієнтам, контроль над якими здійснюється державою.

4. Додатково на час проведення розслідування двоє співробітників Siemens, які входять до наглядової ради “Интеравтоматики”, будуть негайно замінені або відповідним чином призупинять свої повноваження.

У компанії також наполягають на поверненні вже доставленого на окупований півострів обладнання до початкового пункту призначення – Тамані, або зворотньому викупі обладнання та анулюванні контракту.