Logo baner

З нами ви це зможете!

Інформація для кабельних операторів

Інформація для кабельних операторів

Російський телеканал Multimania TV заборонено для ретрансляції в Україні

Written by admin on . Posted in культура, Новини, Новини-Public, соціум

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення вилучити телеканал Multimania TV з переліку програм, дозволених для ретрансляції в Україні.

На сайті телеканалу відсутні будь-які відомості про те, що телеканал латвійський, зате розміщуються тільки російські дозвільні документи, зокрема свідоцтво про реєстрацію та ліцензія Роскомнагляду.

Також зафіксована трансляція російськомовної неідентифікованої комерційної інформації (реклама або спонсорська інформація). Згідно з українським законодавством трансляція / ретрансляція іноземних телепрограм, що містять рекламу країн, які не ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення і не є країнами Європейського Союзу, заборонена.

 “Український регулятор звернувся до Національної ради з електронних медіа Латвійської Республіки за роз’ясненням щодо ситуації з європейською юрисдикцією телеканалу Multimania TV, на що отримав відповідь, що 1 грудня 2016 ліцензія ТОВ “VOXELL BALTIC”(Латвія) на мовлення для програми Multimania була анульована.
 
З огляду на такі обставини, Національна рада ухвалила рішення вилучити телеканал Multimania TV з переліку програм, дозволених для ретрансляції”, – йдеться в повідомленні.
 

Закон про держпідтримку кіно в Україні

Written by admin on . Posted in культура, Новини, Новини-Public, соціум

Президент Петро Порошенко підписав законопроект №3081-д про державну підтримку українського кінематографа.
Про це повідомив ініціатор законопроекту Микола Княжицький. В тексті законопроекту йдеться, що державна підтримка кінематографії здійснюється за рахунок коштів Бюджетного кодексу України, закону про Державний бюджет України на відповідний рік та інших законодавчих актів. Управління коштами, отриманими для цілей державної підтримки кінематографії, здійснює центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері кінематографії. Джерелами формування коштів державної підтримки кінематографії є кошти, отримані від Українського культурного фонду, що виконує спеціальні функції щодо сприяння національно-культурному розвиткові України; кошти Державного бюджету України, передбачені у законі про Державний бюджет України на відповідний рік.

Росія не братиме участь у “Євробаченні-2017″

Written by admin on . Posted in культура, Новини, Новини-Public, соціум

Росія не зможе брати участь у “Євробаченні-2017″. Про це офіційно заявив Європейський мовний союз (EBU). Після офіційного підтвердження того, що російському учаснику “Євробачення” Юлії Самойловій не буде дозволено приїхати до Києва для участі в конкурсі, EBU офіційно запропонував дві альтернативні пропозиції у спробі знайти рішення, яке дозволило б Росії продовжити свою участь у заході в цьому році. “На жаль, обидві пропозиції були відкинуті каналом, і вони вже оголосили, що вони не мають наміру транслювати “Євробачення-2017″. На жаль, це означає, що Росія більше не буде мати можливість взяти участь у конкурсі цього року”.

Чотирьом компаніям групи «Інтер» призначено перевірки

Written by admin on . Posted in культура, Новини, Новини-Public, соціум

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланові  перевірки компаніям ПрАТ «Телеканал «Інтер», ТОВ «Телестудія «Служба інформації», ТОВ «ТРК «Музика ТВ» і ТОВ «ТРК «Кіно ТВ», які входять  в  Inter Media Group, через недотримання ними квот європейського і національного продукту.
Мова йде про телеканали “Інтер”, “НТН”, “Піксель ТV”, “Ентер-фільм”. Так, моніторингом зафіксовано, що на каналі “Інтер” частка передач європейського виробництва, а також США та Канади, становила 57% при необхідній нормі в 70%; на каналі “НТН” цей показник також становив 57%, а частка передач українського виробництва – 32% при необхідних 50%; на каналі “Піксель TV” частка передач українського виробництва становила 25%; на каналі “Ентер-фільм” частка передач європейського виробництва, а також США і Канади становила 37%, а передач українського виробництва – 22%. Перевірки, які будуть проведені фахівцями регуляторного органу, мають встановити, чи підтвердяться результати моніторингів. Після цього Національна рада ухвалить відповідні рішення.

Зураб Аласанія – голова правління Суспільного мовлення

Written by admin on . Posted in культура, Новини, соціум

Про це повідомив представник лічильної комісії Наглядової ради НСТУ Володимир Яворівський, який рахував голоси під час конкурсу на посаду голови правління Суспільного мовлення, який проходив сьогодні, 10 квітня, в інформаційному агентстві «Укрінформ». У першому турі голосування однакову кількість голосів здобули Зураб Аласанія й Олег Наливайко. Один голос мав Роман Вибрановський. У другому турі за Зураба Аласанію  проголосували 10 членів Наглядової ради, за Олега Наливайка - 7 осіб.