Logo baner

З нами ви це зможете!

Інформація для кабельних операторів

Інформація для кабельних операторів

П.Порошенко: “кошти Януковича” повернули до Держбюджету

Written by admin on . Posted in Новини, Новини-Public, політика

Кошти обсягом 1,4 млрд доларів коштів колишнього Президента України Віктора Януковича та його оточення були конфісковані і повернуті до Державного бюджету України. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час передачі прикордонникам засобів радіозв’язку. “Я приїхав сюди після доповіді Генерального прокурора та секретаря Ради національної безпеки і оборони про те, що завершено слідство, прийнято рішення суду – і сьогодні в 0:00 воно вступило в законну силу – про конфіскацію 1 млрд 400 млн дол., які належали екс-президенту”, – сказав П.Порошенко. “Сьогодні, нашими спільними зусиллями, дякуючи слідчим Генеральної прокуратури, ми цю справедливість відновили і повернули ці кошти до Держбюджету. Сьогодні була натиснута кнопка і гроші з заблокованих рахунків зараховано на рахунок Державного казначейства”, – додав він. Також Президент закликав внести відповідні зміни до Державного бюджету.

Ощадбанк розпочав процес спецконфіскації 1,5 млрд дол. коштів “сім’ї Януковича”

Written by admin on . Posted in Новини, Новини-Public, політика

Ощадбанк розпочав процес спецконфіскації 1,5 млрд доларів коштів колишнього Президента України Віктора Януковича та його оточення. Про це  повідомили у прес-службі ГПУ. “Ощадбанк за рішенням суду розпочав процедуру спецконфіскації 1,5 млрд дол. активів режиму Януковича”, – повідомили у прес-службі. Нагадаємо, Держфінмоніторинг у 2016 році заблокував більше 1,5 млрд дол. В.Януковича і екс-посадовців. У Генпрокуратурі запевнили, що кошти Януковича-молодшого у банку заблоковані.

28 КВІТНЯ: 70-І РОКОВИНИ ПРИМУСОВОЇ ДЕПОРТАЦІЇ УКРАЇНЦІВ

Written by admin on . Posted in Новини, Новини-Public, соціум

28 квітня, 70 років тому, розпочалась акція “Вісла” – військово-політична операція польської комуністичної влади, що стала інструментом етнічної чистки та полягала у депортації всього українського населення з південно-східних регіонів Польщі (Лемківщина, Холмщина, Надсяння й Підляшшя) до її північно-західних земель. Три етапи акції “Вісла”:
  • 28 квітня – кінець травня – депортовано українців з Сяноцького, Ліського, Перемишльського, Ясельського, Кросненського, Горлицького, Бжозувського і частково Любачівського повітів;
  • червень – “зачистка” Любачівського, Ярославського і Томашув-Любельського, Горлицького, Новосонцького і Новотарзького повітів;
  • жовтень – виловлювання українців, які втікали під час перевезень або самостійно поверталися на попереднє місце проживання, відхід загонів УПА із Закерзоння.
  Не ближче 50 кілометрів від сухопутного, 30 кілометрів – від морського кордонів, 30 кілометрів від воєводських міст – такими були межі територій, де дозволили селитися українцям.   В цілому,  понад 700 000 українців позбавили домівок і права жити на рідній землі комуністичні режими Польщі та СРСР у 1944-1951 рр.  

Місія ОБСЄ помітила “Гради” і танки на аеродромі Луганська

Written by admin on . Posted in АТО, Новини, Новини-Public, політика

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ помітила танк поблизу села Нікішине, що за 15-20 кілометрів від лінії розмежування, та “Гради” на околиці Луганська. Про це йдеться у звіті місії за 26 квітня. “У непідконтрольних урядові районах команда місії вкотре бачила один танк (Т-64) зі встановленим спереду мінним тралом поблизу підконтрольного “ДНР” с. Нікішине (60 км на північний схід від Донецька)”, – інформує СММ ОБСЄ. “І, як і раніше, (місія – ред.) зафіксувала 7 реактивних систем залпового вогню (БМ-21 “Град”, 122 мм), 7 самохідних гаубиць (2С1 “Гвоздика”, 122 мм), 10 буксируваних гаубиць (п’ять Д-30 “Жаба”, 122 мм, і п’ять 2А65 “Мста-Б”, 152 мм), і 7 танків (Т-72) на території аеродрому, розташованого на південно-східній околиці Луганська”, – додають спостерігачі. На території Луганського аеродрому стояли 12 бронетранспортерів (п’ять МТ-ЛБ і сім БТР-80), 7 БМП-2, 15 вантажівок і 5 машин для буксирування гаубиць. Також там перебували понад 500 озброєних чоловіків у формі військового типу, звітує місія. Крім того, спостерігачі зафіксували бойові броньовані машини і зенітну установку в зоні безпеки. Так, СММ помітила один БТР-80, який рухався на північний схід автошляхом Т1309 неподалік від підконтрольного уряду України містаЩастя (20 км від Луганська). В окупованих районах спостерігачі бачили зенітну установку (ЗУ-23-2), встановлену на гусеничну машину невстановленого типу, яка стояла перед будинком на північно-східній околиці підконтрольного т.зв. “ДНР” с. Пікузи(колишнє Комінтернове, 23 км від Маріуполя), і БТР‑80 зі щонайменше 10 бойовиками “ДНР” за 1,7 км схід від Пікуз, що їхав у південно-західному напрямку.

Реформа податкової і митниці продовжиться

Written by admin on . Posted in Новини, Новини-Public, політика

Премєр-міністр України Волдодимир Гройсман запевнив, що реформа податкової та митної системи в Україні продовжуватиметься. Про це він заявив під час зустрічі з керівництвом Американської торгової палати, повідомляє прес-секретар прем’єра Дмитро Столярчук у Twitter. “Реформа податкової та митної системи буде продовжена, попри спротив та проблеми, які нам створюють”, – заявив В.Гройсман на зустрічі з ACC. При цьому Прем’єр підкреслив, що Україна демонструє економічний ріст “і це рух в напрямку збільшення інвестування”. Нагадаємо, 29 березня, Кабінет міністрів України схвалив концепцію реформування Державної фіскальної служби.