Logo baner

З нами ви це зможете!

Концерн РРТ повідомляє для кабельних операторів

Концерн РРТ повідомляє для кабельних операторів

Російський телеканал Multimania TV заборонено для ретрансляції в Україні

Written by admin on . Posted in культура, Новини, Новини-Public, соціум

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення вилучити телеканал Multimania TV з переліку програм, дозволених для ретрансляції в Україні.

На сайті телеканалу відсутні будь-які відомості про те, що телеканал латвійський, зате розміщуються тільки російські дозвільні документи, зокрема свідоцтво про реєстрацію та ліцензія Роскомнагляду.

Також зафіксована трансляція російськомовної неідентифікованої комерційної інформації (реклама або спонсорська інформація). Згідно з українським законодавством трансляція / ретрансляція іноземних телепрограм, що містять рекламу країн, які не ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення і не є країнами Європейського Союзу, заборонена.

 “Український регулятор звернувся до Національної ради з електронних медіа Латвійської Республіки за роз’ясненням щодо ситуації з європейською юрисдикцією телеканалу Multimania TV, на що отримав відповідь, що 1 грудня 2016 ліцензія ТОВ “VOXELL BALTIC”(Латвія) на мовлення для програми Multimania була анульована.
 
З огляду на такі обставини, Національна рада ухвалила рішення вилучити телеканал Multimania TV з переліку програм, дозволених для ретрансляції”, – йдеться в повідомленні.